Ostatni mecz u siebie

Już jutro o godzinie 15:00 zostanie rozegrany ostatni mecz na stadionie w Zawadzie w tej rundzie!

Naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Borku Wielkiego, która sezon wcześniej grała w klasie 'A'. Obecnie drużyna ta zajmuje 6 miejsce z 10 punktami. Na wyjeździe drużyna ta przegrała 3 razy (4:2 z Błękitnymi w I kolejce, 4:2 z Olchową w III kolejce i 2:1 z Pustynią w V kolejce), a swoje pierwsze zwycięstwo odniosła tydzień temu w meczu z Grodem Będziemyśl rozbijając ich aż 0:5! Nasza drużyna w meczach u siebie wygrała do tej pory tylko raz, ze wspomnianym wcześniej Grodem Będziemyśl, po dramatycznym meczu 4:3 w VI kolejce, natomiast 2 razy musieliśmy uznać wyższość rywali na naszym stadionie (2:3 z Pustynią w II kolejce i 0:1 z Nockową w IV kolejce).
Analizując dotychczasowe dane i informację możemy się spodziewać, że mecz ten będzie bardzo zacięty. O końcowym wyniku mogą decydować detale. Jeśli wygramy ten mecz awansujemy na 6 miejsce, spychając naszych jutrzejszych przeciwników na niższą pozycję.

PRZYJDŹ, WESPRZYJ SWOICH ULUBIEŃCÓW W OSTATNIM MECZU O PUNKTY NA NASZYM STADIONIE!

Baszta Zawada - Borkovia Borek Wielki, niedziela 12.10.2014r., godz. 15:00